BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 6743443
nr 674 3443
Golvlampa
50-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2010
kl 17:00:13
150 kr
150 kr